Rokenrolas, Chicago Bulls ir Dj Klozeto Bakelis

Pirmoji grupė sugrojo šešias dainas ir pasakė, kad čia viskas, ką jie turi. Mes su Sk. iškart išėjom laukan, prisėdom ant suolelio prie katinuko paminklo ir atsidarėm po antrą alaus. Vakaras buvo šiltas, aplink – daug žmonių, pokalbių ir gitarų skambesio. Taip besėdint prie mūsų prisijungė Sk. draugelis su užsieniete; jis visada bastosi su užsieniečiais.

Kadangi vyrai labai įsikalbėjo lietuviškai, nusprendžiau pakalbinti merginą. Pasirodo, kad yra iš Čikagos, dabar keliauja sau po visur, ir tiek. Buvo tamsi, nedidelė, visai mano skonio, pagalvojau, ir papasakojau jai kaip pirmą kartą mačiau NBA rungtynes: ten, pasirodo, buvo finalo lemiamos rungtynės, ir Čikagos Bulls kovojo prieš Jutos Jazz klubą, tada aš pirmą kartą ir pamačiau Michael‘ą Jordaną, o dar ir Bulls laimėjo, tai aš dar tą pačią naktį piešiau Chicago Bulls emblemą sąsiuvinyje ir įvairių spalvų flomasteriais rašinėjau „Michael Jordan“.

Vienu metu pasirodė, kad kiek toliau pamačiau K., bet viskas labai greitai išsisklaidė – kojos ne tokios.

Po to pamatėm, kad pravažiavo policijos autobusiukas. Po kelių minučių – dar vienas automobilis. Pastarasis greit grįžo, įvažiavo į kiemą ir sustojo visai šalia mūsų. Išlipo moteris ir vyras, moteris priėjo prie ant gretimo suolelio sėdėjusios kompanijos ir pasakė chebrai, kad jei jie nenori, kad vakaras liūdnai baigtųsi, tai tegul susirenka alų ir eina į tą savo klubą.

Mes nelaukėm raginimo, patraukėm atgal į vidų. Viduje buvo karšta, palipom laiptais ir radom vietą, kurioje buvo kažkokia ventiliacija, tai ten ir prastovėjom, kol pradėjo lenkai The Stubs groti. Nusileidom žemyn, Sk. greitai pradėjo šokti, aš irgi trepsėjau kojom. Grojo linksmai, tiesa, vokalistas-gitaristas dėl ilgų plaukų labiau priminė metalistą nei rokerį, bet koks skirtumas. Po to ir aš nuėjau pašokti, buvo karšta, bet smagu, ypač kai bandėm daryt circle pit‘ą, bet išėjo.. traukinukas.

Po visko išskubėjom su Sk. į lauką, sėdėjom ant bordiūro sukaitę, jis sakė pirmą kartą matė mane šokantį. Dalijomės alum, čia vėl grįžo jo draugas su užsieniete. Klausinėjau jos apie garsias grupes iš Čikagos, nes pats tokių nelabai žinojau. Ji sakė Yes ir Kanye West, o visa kita, ką minėjo, man buvo negirdėta. Tada dar Sk. papasakojau kaip norėjau būti dydžėjum, miksuodavau iš kompaktų į kasetes Limp Bizkit dainas, tuo metu buvau pasivadinęs Dj Klozeto Bakelis, o gal ir Dj Toilet Paper. Jam tai pasirodė labai juokinga, siūlė man pradėti daryti radijo laidą pavadinimu „Dj Klozeto Bakelis“, sakė būtinai tokią klausytų vien dėl pavadinimo; o užsienietei taip ir nesugebėjom tinkamai išversti mano dj pseudonimo.

Toks smagus vakaras, ir baigus alų man visai nesinorėjo eiti namo, taigi nutarėm nueiti dar kur nors. Po koncertų skylėj mane traukia tik į Pogo, tai ten ir ėjom. Visą kelią kalbėjau su užsieniete apie knygas, bandžiau jai papasakoti apie gerus lenkų rašytojus Jerzy Pilch ir Witold Gombrowicz. Bet vos tik ten nuėjom, ji greitai dingo; Sk. draugas to nesureikšmino. Gėrėm alų, dairiausiu į žmones, pamačiau vieną merginą, kuri labai priminė Liu., net buvo kilusi mintis paprašyti, jog leistųsi nufotografuojama, kad vėliau galėčiau parodyti Liu. jos antrininkę. Tai jau antras kartas, kai matau jos antrininkę – kas žino, gal aš noriu kartais sutikti pačią Liu., todėl manausi pastebintis jos antrininkes?

Eidamas į tualetą pamačiau Karolį iš Alytaus, trumpai pakalbėjom. Dar jis sakė atrodai laimingas, ir tada susimąsčiau, kad gal tikrai toks ir atrodau šiuo metu. Juokiausi tualete, kai išgirdau, kad eilėje laukdamas Sk. kažkokiai užsienietei sako, jog jis iš Islandijos ;) Po to šnekėjom apie alų, pimpalus ir papus, o Sk. šiek tiek papasakojo apie savo kelionę po Europą, iš kurios neseniai grįžo. Kartais eidavau parūkyti, vieną kartą penki bernai pasiūlė nerūkyt vienam, pasakyt savo vardą ir prisijungt prie jų. Trumpai apsvarstęs situaciją, pasakiau Povilas ir priėjau. Pasirodo visi klaipėdiečiai, papasakojau kas man pasirodė keista Klaipėdoje, kai ten šią vasarą praleidau savaitę. Po to dar kažką pakalbėjom ir atsisveikinom, jie buvo smagūs vaikinai. O kai išėjau parūkyti kitą kartą, pamačiau buvusią grupiokę iš suomių kalbos, tai prisėdau šalia. Ji pasakojo, kad dabar skaito mano blogą, šiuo metu yra priėjusi 2011 metus ir jai patiko aprašyta naktis Šv. Stepono gatvėje. Papasakojau jai kokia ta vasara buvo lengva, be didelių mintijimų, tiesiog alus, koncertai, alus, pažintys, simpatijos, alus, savaitgaliai su draugais sodybose ir miškuose..

Galiausiai su Sk. ir jo draugeliu išgėrėm dar po vieną alaus, ir kai buvo 03h, išsikviečiau taksi. Išlipęs dar parūkiau ant suoliuko, buvo taip tyku tyku, ir pagalvojau, kad jei dabar čia su K. sėdėtume, tai visas kiemas skambėtų nuo jos balso, visi kaimynai girdėtų ką ji kalba, ir man būtų dėl to nejauku ir linksma tuo pačiu. Tada grįžau namo, išgėriau daug vandens, išsivaliau dantis ir nuėjau miegot.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s